Gospodarstwo ogrodnicze

Jesteśmy profesjonalnym gospodarstwem ogrodniczym, które już 20 lat zajmuje się produkcją roślinną . Nasza główna specjalizacja to rozsady warzyw i zioła dla działkowców. Jako jedno z niewielu gospodarstw ogrodniczych w Polsce, możemy się poszczycić wysokiej jakości tak szerokim asortymentem rozsad warzyw polowych i tunelowych oraz ziół, które dostępne są w wielu centrach ogrodniczych, bazarach, placach targowych czy kwiaciarniach na terenie niemalże całej Polski oraz Słowacji i Czech. Do naszych rozsad przekonało się także wielu bezpośrednich producentów warzyw oraz ogrodnicy potrzebujący sadzonki ziół do dalszej produkcji.

Do wysiewu nasion i zadoniczkowania roślin, posiadamy specjalistyczny park maszynowy a produkcja odbywa się w nowoczesnych obiektach tunelowych, wyposażonych w belki nawadniające, dozowniki oraz kontrolę klimatu.
Stosujemy jedynie świeże nasiona sprawdzonych odmian, dostarczanych przez autoryzowanych dystrybutorów.

Umożliwiamy także realizację zamówienia z powierzonego materiału nasiennego a także usługowy wysiew nasion do multiplat.

Jednak rozsady warzyw i ziół to nie jedyna nasza produkcja. Nasze produkty rozdzielają się na trzy okresy sprzedaży.

Sprzedaż wiosenna od kwietnia do sierpnia, to przede wszystkim produkcja rozsady warzyw, ziół, kwiatów, truskawki oraz piwonii na kwiat cięty.
W produkcji letniej od sierpnia do października oferujemy wrzosy pączkowe w doniczkach.

Jesienią natomiast na okres Wszystkich Świętych w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment chryzantem doniczkowych wielkokwiatowych i średnio kwiatowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy rolników, ogrodników, handlowców, centra ogrodnicze, sklepy internetowe, kwiaciarnie, sprzedawców bazarowych.
Marzena i Romuald Mączka

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji roślinnej

Nowoczesność

Nowoczesne obiekty i specjalistyczny park maszynowy

Szeroki Asortyment

Dostępny szeroki asortyment rozsad warzyw i ziół, oraz wrzosów i chryzantem

Elastyczność

Wysoka elastyczność gospodarstwa i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta

Skontaktuj się znami