Wrzosy

Odmiany

  • BEAUTY LADIES

Dostępność

od sierpnia

Pakowanie

doniczka ? 11,   15szt

 

Okres późnego lata i jesieni to czas gdy na naszych stołach i ogródkach zaczynają królować wrzosy. Dzięki stale rozszerzającej się liczbie kolorów oraz wprowadzeniu odmian pączkowych, ich popularność z roku na rok stale rośnie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę licencjonowanych odmian wrzosów pączkowych Beauty Ladies. Chociaż sprzedaż wrzosów rozpoczynamy już od czerwca to jednak sezon na nie zaczyna się tak naprawdę gdy zakwitną, czyli najczęściej od połowy sierpnia.

Wrzosy produkujemy w doniczkach ?11cm oraz misach ?21cm w specjalnie dobranym substracie torfowym, który pochodzi z najlepszych w Europie, łotewskich złóż torfowych.

Proponujemy głównie odmiany pączkowe ze względu na ich długość kwitnienia, odmiany wczesne zakwitają z reguły od sierpnia do listopada, natomiast odmiany późniejsze zakwitające dopiero we wrześniu czy październiku mogą zachować piękne walory jeszcze w styczniu.

Ciekawostkę stanowią także odmiany wrzosów nie kwitnących, których ulistnienie zachowuje się cały rok, sprawiając że świetnie komponują się także z innymi gatunkami kwiatów. Coraz większa popularność wrzosów pączkowych spowodowana jest także przez bardzo dużą różnorodność mocnych, wyrazistych i kontrastujących ze sobą kolorów, które zestawiając ze sobą, świetnie się prezentują.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się znami

Wrzosy na zdjęciach